KONTAKT
ul. Wyspiańskiego 5
43-300 Bielsko-Biała
33 812 44 29
Niedziela 21 lipca 2019

Licznik odwiedzin od 2008 132971

XIII Bielskie Targi Edukacyjne

Już po raz trzynasty Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych prezentował się na Bielskich Targach Edukacyjnych w Hali BKS-u. Jak co roku mogliśmy przedstawić Gimnazjalistom szeroką ofertę edukacyjną i poczęstować czymś dobrym i świeżo przygotowanym. Były ciepłe szaszłyki, kanapeczki, ptysie na słono i słodko, bajaderki oraz mnóstwo małych ciasteczek. Odwiedzający nas goście otrzymywali piernikowe serduszko z lukrowym logo Naszej Szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyła się sztuka Carvingu. Chętni uczniowie zasiadali przy stoliku i próbowali swoich sił wycinając dekoracje z warzyw i owoców.

W samo południe, pierwszego dnia Targów Edukacyjnych mieliśmy przyjemność zaprezentowania się na głównej scenie. Podczas prezentacji nasi uczniowie przedstawili krótką historię szkoły. TO JUŻ 70 LAT !!! W tym samym czasie szkolni cukiernicy przygotowywali „Przyjęcie dla niespodziewanych gości w piętnaście minut” Zaserwowane zostały lody sporządzone przy użyciu ciekłego azotu i tort z owocami, przekładany bitą śmietaną. Chętni ustawiali się w kolejce.

Do zobaczenia, czekamy na Was.

 

powrót do góry >>

O NAS

Jesteśmy szkołą z długoletnią tradycją. Kształcimy ucznióww w zawodach gastronomicznych odwołując się do tradycji polskiego szkolnictwa zawodowego. Wizją naszej szkoły jest harmonijne wspódziałanie wszystkich organów szkoły, środowiska i pracodawców zmierzające do zapewnienia uczniowi warunków umożlliwiających zdobycie wiedzy i umiejętnościi do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie naszego kraju i zjednoczonej Europy.


Projekt "Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej".

KONTAKT

SEKRETARIAT SZKOŁY

Technikum nr 8,
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8

ul. Wyspiańskiego 5
43-300 Bielsko-Biała

33 812 44 29 33 812 33 95
33 812 44 29

www.gastronom.edu.pl
mail: zsgih@op.pl