ul. Wyspiańskiego 5
Wtorek 23 kwietnia 2019

Licznik odwiedzin od 2008 129310

XIII Bielskie Targi Edukacyjne

Już po raz trzynasty Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych prezentował się na Bielskich Targach Edukacyjnych w Hali BKS-u. Jak co roku mogliśmy przedstawić Gimnazjalistom szeroką ofertę edukacyjną i poczęstować czymś dobrym i świeżo przygotowanym. Były ciepłe szaszłyki, kanapeczki, ptysie na słono i słodko, bajaderki oraz mnóstwo małych ciasteczek. Odwiedzający nas goście otrzymywali piernikowe serduszko z lukrowym logo Naszej Szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyła się sztuka Carvingu. Chętni uczniowie zasiadali przy stoliku i próbowali swoich sił wycinając dekoracje z warzyw i owoców.

W samo południe, pierwszego dnia Targów Edukacyjnych mieliśmy przyjemność zaprezentowania się na głównej scenie. Podczas prezentacji nasi uczniowie przedstawili krótką historię szkoły. TO JUŻ 70 LAT !!! W tym samym czasie szkolni cukiernicy przygotowywali „Przyjęcie dla niespodziewanych gości w piętnaście minut” Zaserwowane zostały lody sporządzone przy użyciu ciekłego azotu i tort z owocami, przekładany bitą śmietaną. Chętni ustawiali się w kolejce.

Do zobaczenia, czekamy na Was.

O NAS

Jesteśmy szkołą z długoletnią tradycją. Kształcimy ucznióww w zawodach gastronomicznych odwołując się do tradycji polskiego szkolnictwa zawodowego. Wizją naszej szkoły jest harmonijne wspódziałanie wszystkich organów szkoły, środowiska i pracodawców zmierzające do zapewnienia uczniowi warunków umożlliwiających zdobycie wiedzy i umiejętnościi do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie naszego kraju i zjednoczonej Europy.

Projekt "Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej".

SEKRETARIAT SZKOŁY

Technikum nr 8,