ul. Wyspiańskiego 5
Środa 19 grudnia 2018

Licznik odwiedzin od 2008 118373

NASZA UCZENNICA ANNA PŁONKA Z KLASY 3TT W FINALE KONKURSU O BIELSKU-BIAŁEJ

W październiku 2015 r. uczennica klasy 3TT Anna Płonka wzięła udział w organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej przy współudziale Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej konkursie „Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej”. Konkurs odbywał się dwuetapowo – część pisemna i, po zakwalifikowaniu się do czołówki, część ustna. Ania dostała się do finału i zajęła siódme miejsce wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

5 listopada 2015 r. w bielskim ratuszu z laureatami konkursu spotkał się prezydent Jacek Krywult, który wręczył im nagrody. Pamiątkowe dyplomy otrzymali również nauczyciele prowadzący laureatów.

O NAS

Jesteśmy szkołą z długoletnią tradycją. Kształcimy ucznióww w zawodach gastronomicznych odwołując się do tradycji polskiego szkolnictwa zawodowego. Wizją naszej szkoły jest harmonijne wspódziałanie wszystkich organów szkoły, środowiska i pracodawców zmierzające do zapewnienia uczniowi warunków umożlliwiających zdobycie wiedzy i umiejętnościi do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie naszego kraju i zjednoczonej Europy.

Projekt "Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej".

SEKRETARIAT SZKOŁY

Technikum nr 8,