ul. Wyspiańskiego 5
Środa 19 grudnia 2018

Licznik odwiedzin od 2008 118384

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Pierwszego września szkolna społeczność powitała nowy 2015/2016 rok szkolny. Uroczystej ceremonii towarzyszyła upalna aura, będąca poniekąd wspomnieniem słonecznych wakacji. Poczet sztandarowy znalazł swoje miejsce na szkolnym boisku. Odśpiewano Hymn Państwowy. W kilku słowach złożono hołd tym, którzy 76 lat wstecz oddali swoje życie zmierzywszy się w krwawym boju z hitlerowski najeźdźcą.

Pani dyrektor Jolanta Wikło przywitała uczniów, szczególnie z klas pierwszych, a także młodzież pozostałych klas, wychowawców, nauczycieli, pedagogów i pracowników administracyjnych szkoły. Zwróciła uwagę na trwające obchody 70-lecia ZSGiH. Spośród wielu przedsięwzięć niezwykle okazały był jubileuszowy festyn. Dzięki pozyskanym funduszom jubilatka wzbogaciła się o nową aparaturę nagłaśniającą.

Nie obeszło się bez uhonorowania symboliczną nagrodą Justyny Kaczkowskiej, zdobywczyni pierwszego miejsca w mistrzostwach świata juniorów w kolarstwie torowym. Wszystkim uczniom złożono przy tej okazji życzenia  równie spektakularnych sukcesów w bieżącym roku szkolnym.

Po uroczystości udaliśmy się do budynku naszej Alma Mater, by zająć w jej murach swoje miejsca nauki i pracy.

Powodzenia!
Z najlepszymi życzeniami Marek Świerczek

O NAS

Jesteśmy szkołą z długoletnią tradycją. Kształcimy ucznióww w zawodach gastronomicznych odwołując się do tradycji polskiego szkolnictwa zawodowego. Wizją naszej szkoły jest harmonijne wspódziałanie wszystkich organów szkoły, środowiska i pracodawców zmierzające do zapewnienia uczniowi warunków umożlliwiających zdobycie wiedzy i umiejętnościi do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie naszego kraju i zjednoczonej Europy.

Projekt "Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej".

SEKRETARIAT SZKOŁY

Technikum nr 8,