KONTAKT
ul. Wyspiańskiego 5
43-300 Bielsko-Biała
33 812 44 29
Sobota 25 maja 2019

Licznik odwiedzin od 2008 123703

SZKOLENIE BARMAŃSKIE W STYLU FLAIR „ JA ZA BAREM”

Dnia 8 marca 2016 r. w naszej szkole odbyła się prezentacja szkolenia barmańskiego „Ja za barem”, poprowadzona przez panów Piotra i Andrzeja Kosów oraz pana Adama Białczyka. Celem pokazu było wyłonienie chętnych uczniów do udziału w szkoleniu, które odbyło się w dwóch 6 i 7 kwietnia 2016 r. Uczestnicy kursu zdobywali wiedzę teoretyczną potrzebną do pracy za barem oraz umiejętności z zakresu sporządzaniu napojów mieszanych w stylu „flair”, wykonywania dekoracji drinków i nalewania odpowiedniej ilości składników bez ich odmierzania za pomocą miarek tzw. ”pouring test”.

Uczniowie nasi przez dwa dni ciężko pracowali i dużo ćwiczyli z profesjonalistami, aby móc jak najlepiej zdać egzamin kończący szkolenie. Egzamin odbył się w dwóch częściach: teoretycznej i praktycznej, a nagrodą za uzyskanie wyniku pozytywnego był certyfikat ukończenia kursu. Młodzież nasza pięknie się przygotowała i wszyscy ukończyli szkolenie z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów barmańskich i możliwości wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności w przyszłej pracy zawodowej.

powrót do góry >>

O NAS

Jesteśmy szkołą z długoletnią tradycją. Kształcimy ucznióww w zawodach gastronomicznych odwołując się do tradycji polskiego szkolnictwa zawodowego. Wizją naszej szkoły jest harmonijne wspódziałanie wszystkich organów szkoły, środowiska i pracodawców zmierzające do zapewnienia uczniowi warunków umożlliwiających zdobycie wiedzy i umiejętnościi do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie naszego kraju i zjednoczonej Europy.


Projekt "Budowa sieci szerokopasmowej dla miasta Bielska-Białej".

KONTAKT

SEKRETARIAT SZKOŁY

Technikum nr 8,
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8

ul. Wyspiańskiego 5
43-300 Bielsko-Biała

33 812 44 29 33 812 33 95
33 812 44 29

www.gastronom.edu.pl
mail: zsgih@op.pl