OBSŁUGA GASTRONOMICZNA JUBILEUSZU
PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ
03 WRZEŚNIA 2010

W piątek 03 września 2010 roku świętowano Jubileuszu 65-lecia istnienia Państwowej Szkoły Muzycznej w Bielsku - Białej, tego dnia odbyła się również oficjalna inauguracja pięknej i nowoczesnej Sali Koncertowej. Impreza była bardzo duża i prestiżowa, a my mieliśmy zaszczyt przygotowywać bankiet oraz obsługiwać gości.

W piątek od rana w warsztatach szkolnych trwały gorączkowe przygotowania, uczniowie klasy 2ax ZSZ pod opieką nauczycieli praktycznej nauki zawodu przygotowywali ponad 30 rożnych potraw i dodatków, uczniowie pracowali sprawnie i perfekcyjnie, dzięki temu przygotowano smaczne i apetyczne dania. Perfekcyjna była też obsługa kelnerska którą realizowali uczniowie klasy 3 i 4 TKL pod czujnym okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Opracowała: mgr Kinga Baścik

2010/2011