TARGI EDUKACYJNE
15-17 LUTEGO 2011

W dniach 15, 16, i 17 lutego br odbyły się Targi Edukacyjne w Bielski-Białej. W tych dniach na hali BKS nie mogło zabraknąć naszej szkoły. Wśród wielu szkół i zawodowych, liceów, uczelni wyższych stoisko Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych było najbardziej obleganym na tegorocznych targach.

A dlaczego?

Na naszym stoisku wiele się działo - uczniowie klasy 3 TK smażyli pachnące naleśniki oraz częstowali odwiedzających sycącym bograczem, przygotowanym przez Warsztaty Szkolne. Wszystkim bardzo smakowało. Nasi uczniowie z klasy 4 TKL przygotowali spektakularny pokaz barmański, który przyciągnął wielu zwiedzających. W trzecim dniu targów uczniowie z klasy 2 TK wyczarowywali dekoracje z warzyw i owoców- prezentowali efektowną sztukę carvingu.

Zapraszamy gimnazjalistów do naszej szkoły!

2010/2011