WARSZTATY SZKOLNE NA VII FORUM BIBLIOTEKARZY
24 MARCA 2011

24 marca 2011 r. młodzież naszej szkoły obsługiwała uczestników VII Forum Bibliotekarzy Województwa Śląskiego, zorganizowanym pod patronatem Marszałka Woj. Śląskiego Adama Matusiewicza, Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta i Śląskiego Kuratora Oświaty Stanisława Fabera.

Młodzież serwowała przygotowane przez warsztaty szkolne kanapki, ciasta, barszcz z pasztecikami. Goście byli zachwyceni bufetem, czego nie omieszkali zaznaczyć w opiniach o Forum.

Serdecznie dziękujemy warsztatom szkolnym za przygotowanie poczęstunku oraz wszystkim, którzy brali udział w obsłudze:

- uczennicom kl. 4TŻ1 (Justyna Chipała i Justyna Mżyczek)
- uczennicom kl. 3TŻ (Katarzyna Kita, Katarzyna Noworyta, Patrycja Jarek, Paulina Kruk)
- uczniom kl. 2a (Malwina Szymańska, Tobiasz Gwizdała, Dominik Durajczyk, Piotr Wierzbicki, Maciej Babicki)
- uczennicom kl. 4TŻ2 - zaangażowanym cały dzień! (Jolanta Gruszka, Sylwia Sałka, Joanna Szuta) pod opieką mgr Ewy Hess-Rykały.

Dziękujemy mgr Izabeli Kownackiej i mgr Ewie Hess-Rykale za przygotowanie bardzo eleganckiego stołu, promującego szkołę i warsztaty szkolne ZSGiH.

Opracowała uczestniczka
i prelegentka VII Forum mgr Iwona Szymik

Tobiasz Gwizdała i Maciej Babicki z kl. 2a

Jolanta Szuta i Sylwia Sałka z 4TŻ2

Obsługa gości pełną parą!

Mgr Ewa Hess-Rykała z młodzieżą z kl. 3TŻ i 2A

2010/2011