DZIEN OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

W dniu 4 kwietnia 2012 odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Wszystkie Zespoły Przedmiotowe przygotowały prezentacje i zajęcia dla uczniów gimnazjów. Wybrani uczniowie naszej szkoły oprowadzali gimnazjalistów po budynkach szkoły i udzielali im niezbędnych informacji.

Odwiedziło nas wielu uczniów, którzy mieli okazję m.in. spróbować swoich sił w gotowaniu, barmaństwie czy carvingu, skosztować własnoręcznie przygotowanych przekąsek, wziąć udział w rozwiązywaniu zadań z przedmiotów ścisłych, czy obejrzeć dokonania naszych uczniów w ramach programu Comenius.

Nauczycielom i uczniom dziękujemy za przygotowanie Dnia Otwartego. Mamy nadzieję, że gimnazjaliści utwierdzili się w przekonaniu, że nasza szkoła jest dobrym wyborem i życzymy im powodzenia podczas rekrutacji.

GALERIA ZDJĘĆ:

2011/2012