ELEGANCKI BANKIET W GIMNAZJUM NR 15

W środę 24 stycznia 2012 roku nastąpiło otwarcie nowej siedziby gimnazjum  nr 15. Uroczystego otwarcia dokonał  Prezydent Miasta Jacek Krywult  wraz ze Śląskim Kuratorem Oświaty Stanisławem Faberem.

Nowy 2- piętrowy budynek  wraz z kompleksem sportowy będzie służył dzieciom  z dzielnicy  Wapienica.

Uroczystość uświetnił elegancki bankiet przygotowany przez  Panią kierownik  Teresę Bijok i Panią Izabelę Kownacką - Niedobę  wraz z klasą 4 TŻ . Sporządzone dania były bardzo smaczne i efektownie podane. Gości obsługiwali uczniowie klasy 4 TKL, kelnerzy pracowali  pod czujnym okiem Pani Ireny Karkut.

Oprac. Kinga Baścik

zdjęcia: http://www.um.bielsko.pl/galeria-82-gimnazjum_nr_15_w_nowym_budynku.html i własne

2011/2012