PROMOCJA SZKOŁY NA GIEŁDACH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W miesiącu marcu i kwietniu promując naszą szkołę na Giełdach Szkół Ponadgimnazjalnych, odwiedziliśmy Gimnazjum w Szczyrku, Jaworzu, Jasienicy, Rudzicy, Mazańcowicach, Kozach, Pisarzowicach oraz Gimnazjum nr 1 w Bielsku-Białej. Prezentowaliśmy dorobek Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych wzbogacony pokazami: barmańskim, flambirowania owoców, curvingu. Uczniowie gimnazjów mogli spróbować swoich sił w sztuce kulinarnej i brać udział w degustacji, min. naleśników na słodko, czekolady płynącej z fontanny oraz koreczków z jeżyka. Mamy nadzieję, że uczniowie klas trzecich gimnazjum i ich rodzice mogli dokładnie zapoznać się z ofertą naszej szkoły, co pomoże im w świadomym wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Opracowała: Iwona Rosa-pedagog szkolny

GALERIA ZDJĘĆ: