Wizyta w Domu Pomocy Społecznej "Samarytanin"

W czasie ferii 3 lutego 2012 roku odbyło się wyjście do Domu Opieki "Samarytanin" uczniów klasy 1ax. Celem wyjścia było wniesienie radości w serca starszych ludzi, umilenie im codziennego dnia, zarażenie optymizmem i młodością oraz integracja zespołu klasowego i pokazanie młodzieży innej formy spędzenia czasu.

Uczniowie: Jagoda Lalik, Natalia Penkala, Dominika Dobija, Tomasz Lachowski oraz reszta klasy 1ax pod okiem wychowawcy klasy Ewy Hess-Rykały i nauczycielki przedmiotów gastronomicznych Katarzyny Krupy przygotowały krótki repertuar (przedstawili skecz kulinarny, opracowały śpiewnik i śpiewały piosenki przy akompaniamencie gitary).

Uczniowie poczęstowali seniorów ciastem, które wcześniej sami upiekli i podarowali mieszkańcom bukiet z warzyw i owoców. Seniorom występ bardzo się podobał, co zaowocowało zaproszeniem nas w następnym okresie przedświątecznym.

Oprac. Ewy Hess-Rykała

GALERIA ZDJĘĆ: