Wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

W poniedziałek 3 października br. zajęcia w warsztatach szkolnych rozpoczęły się wyjątkowo wcześnie, bo o godz. 6.30 - a to za sprawą bankietu z okazji wręczenia dyplomów wyróżniającym się uczniom szkół średnich.

Od rana uczniowie klas 2 TK i 1a pod czujnym okiem p. kierownik Teresy Bijok oraz swoich nauczycieli mgr inż. Ewy Hess-Rykały, mgr Kingi Baścik oraz mgr inż. Sabiny Frycz sporządzali pyszne kanapki, zimne zakąski oraz sałatki i ciasta

Obsługę gości sprawowali uczniowie klas 4 TKL oraz 3 TUG kierowani przez mgr Irenę Karkut i mgr inż. Małgorzatę Kłopotowską.

Do prestiżowego grona stypendystów dołączył nasz uczeń, Radosław Chrapek z klasy 3TUG. Uroczystość odbyła się w auli Wyższej Szkoły Administracji.

Oprac. Kinga Baścik

2011/2012