Grudzień - pracowity, świąteczny czas...

Tradycyjnie  miesiąc grudzień w warsztatach szkolnych był bardzo pracowity, a  to za sprawą dużej ilości zleconych bankietów i kolacji wigilijnych.

Pracujący pod kierownictwem pani Teresy Bijok nauczyciele, uczniowie i pracownicy kuchni warsztatów szkolnych sporządzili przystawki, dania wigilijne i desery dla blisko 1000 gości.

Przygotowaliśmy i obsłużyliśmy m.in. bankiet zasiadany dyrektorów bielskich placówek oświatowych, wigilię pracowników Miejskiego Zarządu Oświaty, spotkanie świąteczne emerytowanych nauczycieli, przyjęcie świąteczne Rady Osiedla "Leszczyny",    wigilię  Koła Emerytów Klubu  "Best", kolację wigilijną mieszkańców Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz bankiet  w LO nr 1 im. M. Kopernika.

Opracowała : Kinga Baścik