Noworoczny bankiet w Hałcnowie

W dniu 16 stycznia 2013 r. w nowo wyremontowanej, pięknej sali hałcnowskiego Domu Parafialnego odbyło się noworoczne spotkanie członków Rady Osiedla i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Hałcnowa. Spotkanie zaszczycili szacowni goście poseł na Sejm RP, pan Stanisław Szwed,  Prezydent Miasta Bielska-Białej, pan Jacek Krywult, Przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Batycki i inni.

Warsztaty szkolne przygotowały i obsłużyły elegancki bankiet zasiadany. Bardzo smaczne dania, ciasta i desery sporządzili uczniowie klas 1a, 2a , 2 TŻD oraz 3TK wraz z kierownikiem warsztatów, panią Teresą Bijok i swoimi nauczycielami: mgr Ewą Hess-Rykałą, mgr Kingą Baścik oraz mgr Dorotą Stadnicką. Uczniowie klasy 2ax  i 3 TK pod czujnym okiem mgr Ewy Hess-Rykały oraz mgr Alicji Graboń przygotowali odświętną dekorację, stół bankietowy, a także obsługiwali gości.

Opracowała: mgr Kinga Baścik