Jubileuszowy bankiet z okazji 100-lecia Zespołu Szkół Ekonomicznych

W piątek 25 października 2013  jubileusz 100-lecia obchodził Zespół Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej.

Uroczystość rozpoczęło odsłonięcie tablicy poświęconej pierwszemu dyrektorowi szkoły. Następnie w kościele pod wezwaniem Opatrzności Bożej odprawiona została  msza święta , a w Sali Redutowej "Pod Orłem" odbyła się akademia. Uroczystość kończył bankiet byłych i obecnych uczniów , nauczycieli i przyjaciół szkoły.

Wykwintne potrawy sporządzili uczniowie wszystkich klas odbywający praktyki w warsztatach szkolnych. Gości obsługiwali uczniowie kl. 2 TŻ1, 2KL, 4TKL pod opieką mgr Barbary Ormanie, mgr Alicji Graboń oraz mgr inż. Małgorzaty Kłopotowskiej.

Dzięki perfekcyjnej organizacji  i zaangażowaniu wszystkich osób  bankiet udał się znakomicie.

Oprac. Kinga Baścik