SUKCES NASZEGO UCZNIA W KONKURSIE KULINARNYM "Gotuj z pasją"

W dniu 3.04.2014 w Zespole Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Wiśle, odbyła się IV Edycja Konkursu Kulinarnego "Gotuj z pasją" .

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie -  Dmitrij Petrov  z kl. 2 ax i Marcel Momot  z kl. 1 ax. Dima  profesjonalnie sporządził  "Polędwiczki wieprzowe faszerowane borowikami w kremowym sosie z dodatkiem z zielonego pieprzu, podane z puree z zielonego groszku w otoczce z marchewki wraz z pieczonymi ziemniaczkami"  i zdobył  I miejsce.

Debiutant Marcel Momota przygotował "Rolady z farszem wątrobianym w towarzystwie delikatnej babeczki ziemniaczanej w kapeluszu z modrej kapusty"  - potrawa  została wyróżniona za niepowtarzalny smak przez znawcę sztuki kulinarnej, Panią  Hannę Szymanderską.

Uczniów do konkursu  przygotowywały Pani mgr Barbara Ormaniec  i mgr inż. Ewa Hess- Rykała.

GRATULUJEMY !!!

oprac. Barbara Ormaniec, Kinga Baścik