IV SZKOLNY KONKURS CUKIERNICZY

24 października 2014 r. w warsztatach szkolnych ZSGiH  odbył się cieszący się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkolny konkurs cukierniczy. Tematem tegorocznych zmagań miłośników sztuki cukierniczej było kino i kinematografia. Wśród uczestników znalazły się dwuosobowe zespoły uczniów z klas: 3 TT, 2 TT oraz 2TŻ. Jak co roku uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością w interpretacji tematu i zaprezentowali bardzo wysoki poziom pod względem manualnym. Również kompozycje smakowe zaskoczyły członków jury, które ostatecznie postanowiło nagrodzić:

I miejscem uczennice klasy 3TT,  WIKTORIĘ ROGALA  i  EDYTĘ SZTWIOROK,
II miejscem uczennice klasy 3TT,  JUSTYNĘ RZYMAN  i  KATARZYNĘ WOJTAS
III miejscem uczennice klasy 2TT,  PAULINĘ GOLIASZ  i  KINGĘ KAWIK.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk pani dyrektor Jolanty Wikło pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji  ZSGiH w osobach pani dyrektor Jolanty Wikło, pani dyrektor Haliny Duraj i pani dyrektor Agnieszki Hyrlik, kierownikowi szkolenia praktycznego, pani Dorocie Wojciech, przewodniczącej Zespołu Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych, pani Halinie Świerczek oraz kierownikowi Warsztatów Szkolnych, pani Teresie Bijok za obecność i pomoc w organizacji konkursu.

Słowa podziękowania kierujemy również do Dyrekcji i Pracowników zakładu "Bielmar" za wsparcie finansowe i przekazanie gadżetów reklamowych oraz surowców dla uczestników konkursu;  pani Annie Klajmon, właścicielce restauracji "BLU" za ufundowanie nagrody za zajęcie I miejsca, tj. biletów (o wartości 300 zł) na warsztaty kulinarne, organizowane cyklicznie w tejże restauracji, szefowi kuchni "BLU" Panu Mateuszowi Czekierdzie za upominki rzeczowe dla uczestników, pani Alicji Zalewskiej, właścicielce "CIACHOMANII" za ufundowanie nagród dla laureatów II  i  III  miejsca, w formie biletów na warsztaty cukiernicze.

Wszystkich miłośników słodkości zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Opracowała Izabela Kownacka - Niedoba

II MIEJSCE