V Konkurs Kulinarny

dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

pt.: Makarony nas inspirują

W dniu 10 listopada 2015 roku w warsztatach szkolnych odbył się konkurs kulinarny pt. "Makarony nas inspirują".

Wzorem lat ubiegłych,  zadaniem konkursowym było sporządzenie dwóch porcji dania z makaronem w roli głównej.   Do rywalizacji stanęło 11 uczniów z klas I, II i III o profilu kucharz. Zmagania uczniów oceniali pan Paweł Kliś - przedstawiciel restauracji "Wirtuozeria", pan Dimitri Petrov - przedstawiciel restauracji  "Wróblówka" oraz  pan Sławomir Dudys - profesjonalny kucharz, a równocześnie nasz nauczyciel przedmiotów zawodowych. Startujący uczniowie przygotowali pachnące, smaczne i pięknie wyglądające dania makaronowe.

Zmagania konkursowe zwieńczyło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów przez panią dyrektor Jolantę Wikło.

Finalistami konkursu zostali :

I miejsce - Krystian Masny  z kl. 3ax
II miejsce - Tomasz Matlak  z  kl. 3a
III miejsce - Karolina Uchyła z  kl. 3a

Życzymy dalszych sukcesów !!!

Wszystkim zaproszonym gościom, sponsorom , nauczycielom i uczniom serdecznie dziękujemy.

Sponsorami konkursu były warsztaty szkolne, restauracja "Wirtuozeria",  restauracja "Wróblówka"  oraz  Zakłady Tłuszczowe "Bielmar".

Organizatorki:  Kinga Baścik i Ewa Hess-Rykała