Warsztaty Szkolne prowadzone są od 1945 roku, początkowo mieściły się one przy ul. Osuchowskiego 8, później przy ul. Wyspiańskiego 5, następnie w budynku Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Piastowskiej 44, a obecnie przy ul. Filarowej 50.

W naszej placówce uczniowie zdobywają wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Swoje kwalifikacje zawodowe oraz zamiłowanie do zawodu nasi uczniowie pogłębiają biorąc udział w organizowanych przez Warsztaty Szkolne imprezach okolicznościowych, takich jak: bankiety, jubileusze, konferencje, itd.

W budynku Warsztatów Szkolnych, znajdują się dwa bufety, w których oferuje się wykonane przez naszych uczniów smaczne i tanie potrawy. Ponadto realizujemy zamówienia na potrawy i wypieki dla odbiorców indywidualnych.

Niewątpliwym atutem Warsztatów Szkolnych jest prowadzona stołówka, z której posiłków (śniadania, obiady, kolacje) korzysta przede wszystkim młodzież zamieszkująca w pobliskim internacie, uczniowie ośrodka opiekuńczo-wychowawczego jak i inni mieszkańcy Bielska - Białej.

 

nasza historia
Wydarzenia
Catering
Nasza oferta
Na zajęciach
Jadłospis na tydzień
Regulamin
Egzaminy zawodowe
Plan zajęć
Co mówią o nas
Portale gastronomiczne
Archiwum

 

O NAS | NASZA HISTORIA | NASZE PRZEPISY | KONTAKT
Copyright © 2010 ZSGiH * Polityka Prywatności
Zespół Gastronimicznych i Handlowych