Otwarcie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z przykładami anatomicznymi oraz nowy model głowy.

Wiem, iż w sieci jest coraz więcej biznesów komputerowych jednak interesuje mnie dość nietypowa dziedzina jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, jednak jest dość duża nisza na bieżącym rynku. Wiem, iż takie typ np. model serca wykorzystywany jest przez studentów medycyny lub w szkołach. Jakby to wszystko przeliczyć istnieje toż całkiem pokaźna liczba klientów. Tak się zastanawiam czy i którą firmę do tego zaangażować. Przeszukałem w sieci i jest ich bardzo wiele, ale skoncentrowałem się na ich zastosowaniu sklepów komputerowych i muszę powiedzieć iż jedna bardzo mi się spodobała. Na samym początku stworzyli projekt sklepu, który miał doskonałe fotografie jak np.

  • model serca człowieka
  • symulator konia

Nie był toż projekt w jakim się coś ruszało, ale forma i zamysł był rzeczywiście fajny.

Zmieniłem niewiele kolorystykę, ażeby nie była aż tak powiązana z dziedziną medyczną z zielonej na fiolet i wydaje mi się, że wygląda lepiej. Rzuca się bardziej w oko. symulator konia, czy model płuc niemal nie ma konkurencji, lecz niestety moja strona na pierwszej stronie nie ukazała się w wyszukiwarce co było dosyć dużym kłopotem. Zwróciłem się do firmy, aby frazy takie jak:

  • model stawu
  • model szczęki człowieka
  • model głowy
  • stoły rehabilitacyjne

pojawiały się na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Objawiło się, iż nie jest toż naturalne i potrzebuje nie dość, ze kluczowych nakładów finansowych to także i pracy ze perspektywy firmy. Zaoferowano mi dwa wyjścia. Albo płacę za klikniecie w model stawu również wtedy pokazuję się od razu na czołowej stronie jak reklama Google czy mogą mój sklep internetowy pozycjonować na frazy np. model głowy. Tak wprost nie wiedziałem na co się zdecydować co było dla mnie dość trudne. Po przeanalizowaniu kosztów bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie internetowym nie mamy 2 słów kluczowych jest ich kilkanaście i płacenie za klikniecie to blisko 20 tys złotych miesięcznie co jest mało opłacalne. Dlatego zdecydował wybrać pozycjonowanie sklepu internetowego. Firma uprzedziła mnie, iż będzie to trwało a wyniki na poszczególne słowa kluczowe ja np.:

były dostępne już po około 1,5 miesiąca. Nie są to pewnie słowa kluczowe aż tak trudne, jednak konkurencja jest i bez reklamy pewnie przenigdy nie byłby na pierwszej stronie w Googlach. Tak sobie pomyślałam, iż warto jest także zainwestować w produkty reklamowe oraz super firmowe pudełka z moim logo, w których będę wysyłał towar. Jakby nie mówiąc jest to reklama marki oraz świetnie jak na inne zakupy dostajemy jakiś rabat. Sugeruje to możliwego nabywcy do zatrzymania i zyskania zakupów. Jakie wyniki sprzedażowe skoro toż pewnie najdziwniejsza praca. Napiszę naprawdę mój interes działa także cały czas się rozwija jest toż coraz lepiej. Widzę, iż najważniejszy ruch jest na słowa kluczowe szczególnie popularne oraz to również nierzadko jest kupowane. Nie chodzi tu o pozycję biznesu w Googlach po prostu produkty potrzebne wszystkim są nabywane zacznie częściej. Jestem dumny z realizacji, wyselekcjonowania korporacji oraz rezultatów sprzedażowych. Jednak zawsze może być korzystniej. Teraz rozważam wejście na Fb natomiast jest to dosyć niszowy artykuł i nie wiem jakie będą rezultaty z tego rodzaju działalności. Doświadczę i| na 100% to o sprowadzeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki dziś bardzo potrzebne jak rękawiczki jednorazowe itp. Zawsze w sieci jest| ich niezwykle dużo i nie wiem czy uda mi się je odsprzedać z zyskiem. Maseczki, które zalały Biedronki także są stosunkowo popularne. Co czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za duża, a również amatorów będzie nieco mało by móc to sensownie sprzedać. Mam nadzieje, że wykorzystał temat oraz przypadł on wam do smaku. Sklep internetowy nie jest jasny w wykonywaniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale próbuję i uważam że zapotrzebowanie robi się dość spory. Chyba warto również pomyśleć o zaangażowaniu pracownika oraz poszerzenie asortymentu. No to stwierdzimy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie fraza model mięśni nogi.